Do Urzędu Miasta Płocka wpłynęły zgłoszenia dotyczące pojawienia się dzików w różnych częściach miasta, m.in. na osiedlu Wyszogrodzka. Po konsultacjach z instytucjami zajmującymi się dzikimi zwierzętami stwierdzono, że obecnie nie ma podstaw do zlecenia odłowienia ani przesiedlenia zwierząt.



