Źle zaparkowane auta często tarasowały podjazd do stanowiska Komunikacji Miejskiej przy Bramie II PKN Orlen. Problem pojawiał się każdego dnia.
By kursować zgodnie z rozkładem, kierowcy autobusów komunikacji miejskiej często musieli lawirować między pozostawionymi w pobliżu zatok przystankowych samochodami.
Do Straży Miejskiej wpływały również prośby o interwencję od samych pasażerów autobusów, którzy chcieli bezpiecznie i bez spóźniania się dojechać do pracy w okolice Bramy II Orlenu.
Dlatego, też podjęliśmy stanowcze działa prewencyjne i interwencyjne, dbając o to, by ruch i parkowanie w okolicach Bramy II Orlenu, były zgodne z przepisami i nie zakłócały spokoju.



