Sytuacja z ul. Kochanowskiego 5. Czwartek, 3 kwietnia , ok. godz. 13.00
Jedna z mieszkanek, zgłosiła dyżurnemu Straży Miejskiej , że od trzech dni na drzewie siedzi kot i nie potrafi samodzielnie z niego zejść.
Na miejsce interwencji pojechali strażnicy z EkoPatrol. Sytuacja wymagała natychmiastowej interwencji, gdyż długie przebywanie na wysokościach mogło zagrozić zdrowiu, a nawet życiu przerażonego futrzaka.
Strażnicy miejscy o pomoc poprosili strażaków, którzy posiadają odpowiedni sprzęt do działań na wysokości.
Akcja zakończyła się …… sukcesem po kociemu .Kocurek, gdy tylko poczuł grunt pod łapami czmychnął w nieznane.



