W piątek tj. 29 maja na stadionie Stoczniowca odbył się Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych i Przyjaciół zorganizowany przez Zakład Karny w Płocku. W turnieju wzięło udział 10 drużyn w tym ekipa strażników miejskich.
Wszystkie zespoły zaprezentowały wysoki poziom sportowy, ogromne zaangażowanie i wolę walki. Turniej przebiegał w bardzo dobrej atmosferze fair play. Mecze były emocjonujące i stały na wysokim poziomie.
Nasza drużyna walczyła ambitnie do samego końca.
Gratulujemy zwycięzcy turnieju: drużynie Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.
A naszym „strażniczym Orłom Kazika” dziękujemy za walkę do samego końca turnieju i sportową rywalizację.
Do zobaczenia podczas kolejnych sportowych wydarzeń !



