Strażnicy miejscy zostali wezwani przez jednego z mieszkańców bloku do grupki młodych osób przebywających na klatce schodowej, która zakłócała im spokój, porządek publiczny. Ze zgłoszenia, które wypłynęło do dyżurnego Straży Miejskiej w niedzielę tj. 26.04 około godz. 16.45 wynikało, że młodzi ludzie mieli się głośno zachowywać i nie pozwalać na popołudniowy odpoczynek mieszkańcom jednego z bloków przy ul. Dobrzyńskiej.



