Strażniczka miejska z Referatu Patrolowo– Interwencyjnego , w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego motorowerem. 45-latek mając ponad 3,5 promila alkoholu, wywrócił się na jednośladzie, a następnie próbował kontynuować jazdę. Strażniczka miejska zatrzymał mężczyznę i powiadomił dyżurnego policji.



