moja bezpieczna droga do szkoły

W siedzibie Straży Miejskiej zebrało się jury, którego zadaniem było wybranie najlepszych prac które napłynęły na konkurs pn. „Moja bezpieczna droga do szkoły”.

 

W skład jury weszli przedstawiciel:  Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego  Płock Pan Serafin Dariusz,  Komendy Miejskiej Policji w Płocku st. asp. Pan Grzegorz Olendrzyński Płocku pełniący funkcję z-cy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego, pracownik  Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Płock Pani Renata Marszałek oraz z Fundacji „Feniks” Pani Iwona Wójcik, jak również Komendant Straży Miejskiej w Płocku Pan Andrzej Wochowski i  Rzecznik Prasowy Straży Miejskiej w Płocku  insp. Jolanta Głowacka.

 

Twórcami powyższego konkursu był Zespół Profilaktyki i Komunikacji Społecznej wspólnie z Kinem NoveKino „Przedwiośnie”.

 

Konkurs miał za zadanie zwrócenie uwagi, najmłodszych użytkowników dróg, na zasady  które obowiązują w ruchu drogowym i zagrożenia z jakimi mogą w związku z tym napotkać w drodze do i ze szkoły.

 

 Konkurs został rozpatrzony w trzech kategoriach: klasy I-III z płockich placówek oraz indywidualnie klasy I – VI z terenu powiatu płockiego.

 

 Nagrodą dla zwycięzców są zajęcia z Lwem Honorkiem oraz Ciocią Agnieszką w kinie „Przedwiośnie”, jak również bajka która zostanie wyświetlona zaraz po spotkaniu z Honorkiem oraz drobne prezenty. O terminie spotkania w kinie nagrodzone osoby oraz placówki zostaną poinformowane indywidualnie.

tekst. B. Wielkopolski (ZP SM)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWRÓT  Drukuj  
right4.jpg
right8.gif
ALH-facebook.jpg
pufp.jpg
logo BIP.png